نحوه ثبت سفارش و خرید :

خرید درب منزل:

پرداخت نقدی در محل تحویل

آن دسته از مشتریانی که در کرج هستند و تمایل به پرداخت درب منزل را دارند، می‌توانند هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی و یا با کارتخوان پرداخت کنند.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران محترم شاهرخ واچ می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. کاربران می‌توانند بعد از ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی مبلغ سفارش خود را پرداخت کنند. بعد از پرداخت موفق فاکتور و اس ام اس تایید، ارسال خواهد شد (در صورت وارد کردن شماره همراه) که به منزله ثبت قطعی است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند زمان ثبت فاکتور در مرحله نهایی ( نحوه پرداخت ) قسمت    ” کارت به کارت / واریز به حساب ”    را انتخاب نمایند سپس دکمه ” ثبت نهایی ” را بزنند تا فاکتور ثبت گردد. برای ثبت اطلاعات واریز، در بالای صفحه سایت از پنل حساب کاربری سپس قسمت ” پیگیری خرید ” فاکتور نمایان میشود.

لینک پیگیری: (       اینجا         )

در مرحله وضعیت پرداخت دو گزینه   ” پرداخت آنلاین”   و   ” ثبت واریز (کارت به کارت) ”   وجود دارد. در صورتی که وجه را به صورت کارت به کارت   ( دستگاه ATM یا نرم افزار بانکی )    پرداخت کرده‌اید برای ثبت واریز خود گزینه دوم ثبت واریزی (کارت به کارت) را انتخاب کرده و در کادری که برای شما باز میشود، اطلاعات را وارد نمایید و گزینه ثبت اطلاعات را بزنید. لطفا دقت داشته باشید قبل از ارسال بسته، اطلاعات پرداختی خود را وارد نمایید یا از طریق بخش ( تماس با ما) به فروشگاه اطلاع دهید .